У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'єваха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куп'єваха:

Актуальний розклад електричок по станції Куп'єваха містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Куп'єваха з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Ворожба-Пас., Харків-Пас., Боромля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 44 хв до пункту призначення Боромля. Найближчі станції та зупинні пункти Спицин, Губарівка, Яблучне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Куп'єваха відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Боромля, Ворожба-Пас. - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куп'єваха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6262 Боромля Люботин 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
7009 Харків Ворожба 10.00 1 хв  10.01 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.58 1 хв  15.59 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Куп'єваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Куп'єваха