У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лапшин - Неплюєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лапшин - Неплюєве:

Поточний розклад електричок Лапшин - Неплюєве включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 20 хв зі станції Лапшин і прибуває на станцію Неплюєве о 15 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6546 сполученням Конотоп - Зернове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Лапшин і Неплюєве цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Кролевець(18.36), Терещенська(19.05), Івотка(19.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лапшин - Неплюєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лапшин Неплюєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лапшин - Неплюєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Конотоп Зернове 09.27
Лапшин
10.43
Неплюєве
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Зернове 14.20
Лапшин
15.34
Неплюєве
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Зернове 18.29
Лапшин
19.45
Неплюєве
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лапшин -Неплюєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лапшин — Неплюєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Неплюєве — Лапшин