У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісопіль - Костопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лісопіль - Костопіль:

Поточний розклад електричок Лісопіль - Костопіль включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 36 хв зі станції Лісопіль і прибуває на станцію Костопіль о 18 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Удрицьк, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Лісопіль і Костопіль цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лісопіль - Костопіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лісопіль Костопіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лісопіль - Костопіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 18.36
Лісопіль
18.42
Костопіль
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лісопіль -Костопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лісопіль — Костопіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Костопіль — Лісопіль