У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6335-6336 Здолбунів — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Сарни номер 6335-6336 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Сарни о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6335-6336 Здолбунів - Сарни пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Решуцьк, Олександрія-Рівненська, Любомирськ, Лісопіль, Рокитне(39 Км), Моквин, Малинськ, Немовичі, 84 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 17.12
Квасилів 17.18 1 хв  17.19 6 хв 
Басів Кут 17.23 1 хв  17.24 11 хв 
Дворецька 17.30 1 хв  17.31 18 хв 
Рівне 17.34 3 хв  17.37 22 хв 
Шпанів 17.45 1 хв  17.46 33 хв 
Решуцьк 17.55 3 хв  17.58 43 хв 
Кустин 18.03 1 хв  18.04 51 хв 
Олександрія-Рівненська 18.08 1 хв  18.09 56 хв 
Волошки 18.13 1 хв  18.14 1 г  1 хв 
Любомирськ 18.20 1 хв  18.21 1 г  8 хв 
Кам'яна Гора 18.27 1 хв  18.28 1 г  15 хв 
Лісопіль 18.35 1 хв  18.36 1 г  23 хв 
Костопіль 18.42 1 хв  18.43 1 г  30 хв 
Рокитне(39 Км) 18.49 1 хв  18.50 1 г  37 хв 
Пісків 18.56 1 хв  18.57 1 г  44 хв 
Моквин 19.04 1 хв  19.05 1 г  52 хв 
Яринівка 19.10 1 хв  19.11 1 г  58 хв 
Малинськ 19.20 1 хв  19.21 2 г  8 хв 
Карачун 19.27 1 хв  19.28 2 г  15 хв 
Немовичі 19.37 1 хв  19.38 2 г  25 хв 
79 Км 19.45 1 хв  19.46 2 г  33 хв 
84 Км 19.53 1 хв  19.54 2 г  41 хв 
Сарни 20.00 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6335-6336 Здолбунів-Пас. — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031