У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6335-6336 Здолбунів — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Сарни номер 6335-6336 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Сарни о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6335-6336 Здолбунів - Сарни пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Решуцьк, Олександрія-Рівненська, Любомирськ, Лісопіль, Рокитне(39 Км), Моквин, Малинськ, Немовичі, 84 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 17.12
Квасилів 17.18 1 хв  17.19 6 хв 
Басів Кут 17.23 1 хв  17.24 11 хв 
Дворецька 17.30 1 хв  17.31 18 хв 
Рівне 17.34 3 хв  17.37 22 хв 
Шпанів 17.45 1 хв  17.46 33 хв 
Решуцьк 17.55 3 хв  17.58 43 хв 
Кустин 18.03 1 хв  18.04 51 хв 
Олександрія-Рівненська 18.08 1 хв  18.09 56 хв 
Волошки 18.13 1 хв  18.14 1 г  1 хв 
Любомирськ 18.20 1 хв  18.21 1 г  8 хв 
Кам'яна Гора 18.27 1 хв  18.28 1 г  15 хв 
Лісопіль 18.35 1 хв  18.36 1 г  23 хв 
Костопіль 18.42 1 хв  18.43 1 г  30 хв 
Рокитне(39 Км) 18.49 1 хв  18.50 1 г  37 хв 
Пісків 18.56 1 хв  18.57 1 г  44 хв 
Моквин 19.04 1 хв  19.05 1 г  52 хв 
Яринівка 19.10 1 хв  19.11 1 г  58 хв 
Малинськ 19.20 1 хв  19.21 2 г  8 хв 
Карачун 19.27 1 хв  19.28 2 г  15 хв 
Немовичі 19.37 1 хв  19.38 2 г  25 хв 
79 Км 19.45 1 хв  19.46 2 г  33 хв 
84 Км 19.53 1 хв  19.54 2 г  41 хв 
Сарни 20.00 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6335-6336 Здолбунів-Пас. — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031