У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любівка - Ріпки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Любівка - Ріпки:

Поточний розклад електричок Любівка - Ріпки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 34 хв зі станції Любівка і прибуває на станцію Ріпки о 15 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Любівка і Ріпки цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Майський(14.39), Газове(15.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Любівка - Ріпки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Любівка Ріпки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Любівка - Ріпки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Любівка та Ріпки – 21.5 км. Ціна квитка на електричку Любівка Ріпки складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6261* Люботин Боромля 14.34
Любівка
15.23
Ріпки
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Любівка -Ріпки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Любівка — Ріпки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ріпки — Любівка