У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ріпки:

Актуальний розклад електричок по станції Ріпки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ріпки з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Боромля, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 09 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Буклевське, Максимівка, 198 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ріпки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Харків-Пас., Люботин - Боромля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ріпки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7009 Харків Ворожба 09.04 1 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 15.31 1 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 17.08 1 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ріпки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ріпки