У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любомирськ - Костопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Любомирськ - Костопіль:

Поточний розклад електричок Любомирськ - Костопіль включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 20 хв зі станції Любомирськ і прибуває на станцію Костопіль о 18 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Любомирськ і Костопіль цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Любомирськ - Костопіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Любомирськ Костопіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Любомирськ - Костопіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Любомирськ та Костопіль – 18.5 км. Ціна квитка на електричку Любомирськ Костопіль складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 18.20
Любомирськ
18.40
Костопіль
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Любомирськ -Костопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Любомирськ — Костопіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Костопіль — Любомирськ