У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любомирськ - Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Любомирськ - Квасилів:

Поточний розклад електричок Любомирськ - Квасилів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 31 хв зі станції Любомирськ і прибуває на станцію Квасилів о 07 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333-6334 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Любомирськ і Квасилів цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Волошки(06.36), Шпанів(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Любомирськ - Квасилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Любомирськ Квасилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Любомирськ - Квасилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Любомирськ та Квасилів – 29.3 км. Ціна квитка на електричку Любомирськ Квасилів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333-6334 Сарни Здолбунів 06.31
Любомирськ
07.39
Квасилів
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Любомирськ -Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Любомирськ — Квасилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Квасилів — Любомирськ