У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів:

Актуальний розклад електричок по станції Квасилів містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Квасилів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Здолбунів-Пас., Ковель, Рівне, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 39 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Рівне, Здолбунів-Пас., Басів Кут. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Квасилів відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Рівне, Луцьк - Здолбунів-Пас., Красне - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Квасилів - Львів від 110.00 грн. (201.1 км)

  • Квасилів - Рівне від 12.99 грн. (14.2 км)

  • Квасилів - Луцьк від 54.00 грн. (93.5 км)

  • Квасилів - Ковель від 95.00 грн. (178.6 км)

  • Квасилів - Здолбунів від 11.00 грн. (3.3 км)

  • Квасилів - Дубно від 27.00 грн. (46.6 км)

  • Квасилів - Сарни від 71.00 грн. (129.1 км)

  • Квасилів - Шепетівка(всі вокзали) від 41.00 грн. (76.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.10 1 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6384-6383 Красне Здолбунів 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6333-6334 Сарни Здолбунів 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6353-6354* Здолбунів Ковель 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 10.21 1 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.39 1 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Шепетівка 12.01 1 хв  12.02 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.02 1 хв  15.03 Курсує щоденно - переглянути
6285 Шепетівка Рівне 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6361* Здолбунів Луцьк 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 22.38 1 хв  22.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Квасилів