У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів:

Актуальний розклад електричок по станції Квасилів містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Квасилів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Здолбунів-Пас., Ковель, Рівне, Удрицьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 38 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Рівне, Здолбунів-Пас., Басів Кут. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Квасилів відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Ковель, Луцьк - Здолбунів-Пас., Рівне - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.10 1 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6384 Красне Здолбунів 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 14.56 1 хв  14.57 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6382-6381 Рівне Красне 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 20.07 1 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.48 1 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 22.37 1 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Квасилів