У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люботин - Рупине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Люботин - Рупине:

Поточний розклад електричок Люботин - Рупине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 26 хв зі станції Люботин і прибуває на станцію Рупине о 17 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 3 г 32 хв. Між станціями Люботин і Рупине цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Любівка(14.33), Мерчик(15.04), Максимівка(15.36), 168 Км(16.46), Кириківка(17.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Люботин - Рупине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Люботин Рупине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Люботин - Рупине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Люботин та Рупине – 101.1 км. Ціна квитка на електричку Люботин Рупине складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6261 Люботин Боромля 14.26
Люботин
17.58
Рупине
3 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Люботин -Рупине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Люботин — Рупине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рупине — Люботин