У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рупине - Люботин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рупине - Люботин:

Поточний розклад електричок Рупине - Люботин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 45 хв зі станції Рупине і прибуває на станцію Люботин о 09 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Рупине і Люботин цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Бакирівка(06.55), Спицин(07.28), Семенів Яр(08.09), Ріпки(09.01), Горіховий Гай(09.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рупине - Люботин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рупине Люботин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рупине - Люботин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рупине та Люботин – 101.0 км. Ціна квитка на електричку Рупине Люботин складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 06.45
Рупине
09.58
Люботин
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рупине -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рупине — Люботин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Люботин — Рупине