У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Магістраль - Савинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Магістраль - Савинці:

Поточний розклад електричок Магістраль - Савинці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 37 хв зі станції Магістраль і прибуває на станцію Савинці о 15 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Магістраль і Савинці цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Велика Слобідка(06.33), Гуменці(07.26), Дунаївці(08.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Магістраль - Савинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Магістраль Савинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Магістраль - Савинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Магістраль та Савинці – 73.2 км. Ціна квитка на електричку Магістраль Савинці складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382* Ларга Хмельницький 06.30
Магістраль
08.37
Савинці
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6384 Ларга Гречани 13.37
Магістраль
15.39
Савинці
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Магістраль -Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Магістраль — Савинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Савинці — Магістраль