У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Махаринці - Ржевуська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Махаринці - Ржевуська:

Поточний розклад електричок Махаринці - Ржевуська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 11 хв зі станції Махаринці і прибуває на станцію Ржевуська о 11 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Махаринці і Ржевуська цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Садовий(21.27), Дерганівка(21.46), Зарудинці(22.12), Рось(22.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Махаринці - Ржевуська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Махаринці Ржевуська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Махаринці - Ржевуська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Махаринці та Ржевуська – 48.7 км. Ціна квитка на електричку Махаринці Ржевуська складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.11
Махаринці
11.41
Ржевуська
1 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 10.11
Махаринці
11.41
Ржевуська
1 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.21
Махаринці
22.53
Ржевуська
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Махаринці -Ржевуська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Махаринці — Ржевуська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ржевуська — Махаринці