З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Дніпро:

Розклад поїздів Маріуполь Дніпро на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Розівка, Верхній Токмак-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.55 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 22.25 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Маріуполь Дніпро говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Маріуполь - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Маріуполь