У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Дніпро:

Розклад поїздів Маріуполь Дніпро на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Запоріжжя-1, Комиш-Зоря, Федорівка, Розівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.08, 13.15 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 16.34, 22.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Маріуполь