У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Харків:

Розклад поїздів Маріуполь Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Харків найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.55 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 04.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
078О Маріуполь Харків 12.55
Маріуполь
04.04
Харків-Пас.
15 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Маріуполь