У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Харків:

Розклад поїздів Маріуполь Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Харків найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.44 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
078Д Маріуполь Харків 20.44
Маріуполь
08.24
Харків-Пас.
11 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Маріуполь