У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Хмельницький:

Розклад поїздів Маріуполь Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 32. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Жмеринка-Пас., Цвіткове, П'ятихатки-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.15 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 13.34, 13.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
068Д Маріуполь Львів 13.15
Маріуполь
13.34
Хмельницький
1 д 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
070Д Маріуполь Львів 13.15
Маріуполь
13.01
Хмельницький
23 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Маріуполь