У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Хмельницький:

Розклад поїздів Маріуполь Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Знам'янка-Пас., Жмеринка-Пас., Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.55 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 13.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 12.55
Маріуполь
13.20
Хмельницький
1 д 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Маріуполь