У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Одеса:

Розклад поїздів Маріуполь Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Одеса найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Марганець, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.26 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 12.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Д Маріуполь Одеса 16.26
Маріуполь
12.36
Одеса-Головна
20 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Маріуполь