У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Тернопіль:

Розклад поїздів Маріуполь Тернопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 26 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 30. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Ім. Тараса Шевченка, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.55 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 15.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 12.55
Маріуполь
15.19
Тернопіль-Пас.
1 д 2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Маріуполь