У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Тернопіль:

Розклад поїздів Маріуполь Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 26 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 34. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.15 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 15.29, 15.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
068Д Маріуполь Львів 13.15
Маріуполь
15.29
Тернопіль-Пас.
1 д 2 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
070Д Маріуполь Львів 13.15
Маріуполь
15.07
Тернопіль-Пас.
1 д 1 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Маріуполь