У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Волноваха
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Маріуполь - Волноваха:

Розклад поїздів і електричок Маріуполь - Волноваха на даний момент включає поїздів далекого прямування - 7, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Маріуполь вранці о 05 г 25 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 15 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Маріуполь о 20 г 30 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Маріуполь до пункту прибуття Волноваха становить 1 г 34 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 14 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 55 хв.
Деякі поїзди від станції Маріуполь до станції Волноваха курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Маріуполь - Волноваха проїжджають через такі станції і населені пункти як: Сартана, Кальчик.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Маріуполь - Волноваха, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Волноваха можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Маріуполь -Волноваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Волноваха

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Волноваха — Маріуполь

За маршрутом Маріуполь - Волноваха курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Маріуполь - Волноваха Показати тільки електрички сполученням Маріуполь - Волноваха