У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матяшівка - Гребінка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Матяшівка - Гребінка:

Поточний розклад електричок Матяшівка - Гребінка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 51 хв зі станції Матяшівка і прибуває на станцію Гребінка о 01 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 26 хв. Між станціями Матяшівка і Гребінка цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Гоголеве(09.59), 200 Км(11.33), Іванівка(12.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Матяшівка - Гребінка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Матяшівка Гребінка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Матяшівка - Гребінка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 09.52
Матяшівка
13.18
Гребінка
3 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 22.51
Матяшівка
01.42
Гребінка
2 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Матяшівка -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Матяшівка — Гребінка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гребінка — Матяшівка