У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Москва - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Москва - Київ:

Розклад поїздів Москва Київ на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Москва Київ найчастіше зупиняються на станціях Конотоп, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Хутір-Михайлівський, Калуга-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.41, 16.31, 17.41 зі станції Москва-Київська, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 23.24, 05.12, 06.26 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Москва Київ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Москва - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Москва - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Москва -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Москва — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Москва