У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Одеса:

Розклад поїздів Миколаїв Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Одеса найчастіше зупиняються на станціях Колосівка, Березівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.51, 08.29 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 10.01, 12.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
317Д Запоріжжя Одеса 05.51
Миколаїв-Пас.
10.36
Одеса-Головна
4 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
142Д Маріуполь Одеса 08.29
Миколаїв-Пас.
12.36
Одеса-Головна
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Миколаїв