У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Миколаєва

Вокзали Миколаєва

Дане місто розташовується на півдні України, в Миколаївській області. Розклад поїздів Миколаєва - важливого залізничного вузла південної України - може відрізнятися в залежності від пори року. Тут розташовані два залізничні вокзали - станція Миколаїв-Пасажирський(так званий «новий вокзал») і Миколаїв-Вантажний(«старий вокзал»). До основного вокзалу(вул. Новозаводська, 5) можна дістатися на тролейбусах і автобусах, а до «старого вокзалу»(Привокзальна пл., 1) курсують тільки маршрутки.

Розклад поїздів далекого прямування Миколаїв

Станція Пасажирський - важливий транзитний вузол на шляху з України до Криму. В даний час у зв'язку з напруженою політичною обстановкою загальна кількість курсуючих транзитних складів на півострів значно зменшилася, проте напрямок продовжує залишатися популярним. Щоденних поїздів у кримському напрямку не залишилося. Через день курсують склади сполученням Одеса - Сімферополь, Київ - Сімферополь. Призначаються також поїзди до Феодосії.

В напрямку Західної України через день відправляються транзитні поїзди з Сімферополя до Ковеля, Хмельницького; з серпня буде призначений щоденний поїзд Сімферополь - Львів. Крім того, щодня курсує поїзд Херсон - Львів.

Користується популярністю київський напрямок. Потяги Миколаїв - Київ, Херсон - Київ відправляються щоденно. Також через день призначаються склади Сімферополь - Київ, Сімферополь - Чернігів. За спеціальною вказівкою курсують літні поїзди з Криму в Житомир.

В Одесу можна дістатися на поїздах з Сімферополя і Запоріжжя. У московському напрямку відправляються поїзди Миколаїв - Москва і Херсон - Харків.

Миколаїв - зручна точка відправлення для планування поїздки з південної України в Білорусь. Літні поїзди Феодосія - Барановичі, Євпаторія - Мінськ відправляються за особливим графіком, який необхідно уточнити перед поїздкою.

Розклад приміських поїздів

Приміські поїзди в кримському напрямку відправляються зі станції Вантажний. Раніше кінцевим пунктом проходження таких поїздів була станція Керч, однак на даний момент електрички доїжджають до Вадима і на територію Криму не курсують. Потяги на Вадим відправляються щоденно вранці і ввечері. Вечірньої пори курсує приміський поїзд на Каховку. У криворізькому напрямку вранці відправляється приміський поїзд на Долинську, а ввечері - на Новий Буг. У середу, суботу та неділю вранці курсує поїзд Миколаїв-Вантажний - Кудрявцівка(Одеський напрямок).

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаїв:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв на сьогоднішній день включає в себе 28 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 27 з них проходять і 15 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 58 хв у напрямку до станції Одеса-Головна, а останній прибуває в 23 г 03 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаїв курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаїв можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв Вантажний

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
317Д Запоріжжя Одеса 05.38 20 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 06.07 16 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
767ОШ Херсон Київ 06.21 3 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.45 5 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
251О Харків Миколаїв 07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 07.21 Курсує щоденно - переглянути
122Л Рівне Миколаїв 07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 08.52 3 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
957Ш Херсон Миколаїв 09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002-6001* Миколаїв Колосівка 09.30 3 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6721* Апостолове Миколаїв 09.22 18 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 10.19 5 хв  10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6571 Херсон Миколаїв 10.11 19 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.20 55 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 12.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.42 20 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.37 5 хв  13.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 14.02 4 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
775К Харків Херсон 14.02 4 хв  14.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
958Ш Миколаїв Херсон 15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004-6003* Колосівка Миколаїв 15.56 20 хв  16.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 16.28 4 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Херсон 15.56 38 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722* Миколаїв Апостолове 16.07 28 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Л Херсон Харків 17.16 20 хв  17.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6576 Миколаїв Херсон 17.43 15 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 18.09 3 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 18.42 3 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.07 20 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
240П Лисичанськ Миколаїв 20.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 20.54 3 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути
240Ш Миколаїв Лисичанськ 21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 21.20 Курсує щоденно - переглянути
768КО Київ Херсон 21.23 3 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 21.52 15 хв  22.07 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.03 22 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв

По станції Миколаїв курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Миколаїв Показати тільки електрички по станції Миколаїв