У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Миколаєва

Вокзали Миколаєва

Дане місто розташовується на півдні України, в Миколаївській області. Розклад поїздів Миколаєва - важливого залізничного вузла південної України - може відрізнятися в залежності від пори року. Тут розташовані два залізничні вокзали - станція Миколаїв-Пасажирський(так званий «новий вокзал») і Миколаїв-Вантажний(«старий вокзал»). До основного вокзалу(вул. Новозаводська, 5) можна дістатися на тролейбусах і автобусах, а до «старого вокзалу»(Привокзальна пл., 1) курсують тільки маршрутки.

Розклад поїздів далекого прямування Миколаїв

Станція Пасажирський - важливий транзитний вузол на шляху з України до Криму. В даний час у зв'язку з напруженою політичною обстановкою загальна кількість курсуючих транзитних складів на півострів значно зменшилася, проте напрямок продовжує залишатися популярним. Щоденних поїздів у кримському напрямку не залишилося. Через день курсують склади сполученням Одеса - Сімферополь, Київ - Сімферополь. Призначаються також поїзди до Феодосії.

В напрямку Західної України через день відправляються транзитні поїзди з Сімферополя до Ковеля, Хмельницького; з серпня буде призначений щоденний поїзд Сімферополь - Львів. Крім того, щодня курсує поїзд Херсон - Львів.

Користується популярністю київський напрямок. Потяги Миколаїв - Київ, Херсон - Київ відправляються щоденно. Також через день призначаються склади Сімферополь - Київ, Сімферополь - Чернігів. За спеціальною вказівкою курсують літні поїзди з Криму в Житомир.

В Одесу можна дістатися на поїздах з Сімферополя і Запоріжжя. У московському напрямку відправляються поїзди Миколаїв - Москва і Херсон - Харків.

Миколаїв - зручна точка відправлення для планування поїздки з південної України в Білорусь. Літні поїзди Феодосія - Барановичі, Євпаторія - Мінськ відправляються за особливим графіком, який необхідно уточнити перед поїздкою.

Розклад приміських поїздів

Приміські поїзди в кримському напрямку відправляються зі станції Вантажний. Раніше кінцевим пунктом проходження таких поїздів була станція Керч, однак на даний момент електрички доїжджають до Вадима і на територію Криму не курсують. Потяги на Вадим відправляються щоденно вранці і ввечері. Вечірньої пори курсує приміський поїзд на Каховку. У криворізькому напрямку вранці відправляється приміський поїзд на Долинську, а ввечері - на Новий Буг. У середу, суботу та неділю вранці курсує поїзд Миколаїв-Вантажний - Кудрявцівка(Одеський напрямок).

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаїв:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв на сьогоднішній день включає в себе 12 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 6, 6 з них проходять і 12 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 06 г 55 хв у напрямку до станції Херсон, а останній прибуває в 20 г 22 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 49 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаїв курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаїв можна придбати онлайн або в касі.

Квитки

  • Миколаїв - Київ від 149.22 грн.

  • Миколаїв - Львів від 253.98 грн.

  • Миколаїв - Тернопіль від 272.13 грн.

  • Миколаїв - Хмельницький від 305.46 грн.

  • Миколаїв - Вінниця(всі вокзали) від 233.44 грн.

  • Миколаїв - Херсон(всі вокзали) від 49.28 грн.

  • Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка від 136.26 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 06.20 35 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 06.20 35 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 07.03 3 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6321 Біла Криниця Миколаїв 07.31 3 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 09.00 3 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Миколаїв 10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 10.26 45 хв  11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
219 Херсон Миколаїв 10.50 30 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 10.50 50 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 15.10 50 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
220 Миколаїв Херсон 15.53 30 хв  16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6322 Миколаїв Біла Криниця 17.28 3 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 18.02 3 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 18.00 7 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 20.22 1 г 24 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Миколаїв Вантажний

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв