У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаїв:

Розклад поїздів по станції Миколаїв включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Херсон, Москва-Київська, Львів, в сумі зі станції Миколаїв можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаїв.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаїв, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
051Ш Херсон Київ 00.04 3 хв  00.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.31 20 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
052К Київ Херсон 06.42 3 хв  06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 08.09 20 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
751КО Херсон Київ 10.04 3 хв  10.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 10.05 10 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.20 55 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 14.00 4 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 14.13 6 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 16.28 4 хв  16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 15.56 38 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 18.33 20 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.07 20 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 19.26 20 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
752КО Київ Херсон 21.33 3 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв