З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Рівне:

Розклад поїздів Миколаїв Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Рівне найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Попільня, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.20 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 14.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Ш Миколаїв Рівне 21.20
Миколаїв-Пас.
14.35
Рівне
17 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Миколаїв