У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Запоріжжя:

Розклад поїздів Миколаїв Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Херсон, Снігурівка, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.53, 19.27 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 02.47, 05.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Одеса Маріуполь 18.53
Миколаїв-Пас.
02.47
Запоріжжя-1
7 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
318Ш Одеса Запоріжжя 19.27
Миколаїв-Пас.
05.36
Запоріжжя-1
10 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Миколаїв