У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Запоріжжя:

Розклад поїздів Миколаїв Запоріжжя на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Сірогози, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.22, 19.27, 23.22 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 05.36, 08.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Миколаїв