У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Наказний Пост - Роставиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Наказний Пост - Роставиця:

Поточний розклад електричок Наказний Пост - Роставиця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 47 хв зі станції Наказний Пост і прибуває на станцію Роставиця о 18 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Наказний Пост і Роставиця цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Дзюньків(16.55), Рось(17.49), Дерганівка(18.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Наказний Пост - Роставиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Наказний Пост Роставиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Наказний Пост - Роставиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Наказний Пост та Роставиця – 58.0 км. Ціна квитка на електричку Наказний Пост Роставиця складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 16.47
Наказний Пост
18.54
Роставиця
2 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Наказний Пост -Роставиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Наказний Пост — Роставиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роставиця — Наказний Пост