У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Наказний Пост
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Наказний Пост:

Поточний розклад електричок Роставиця - Наказний Пост включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 27 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Наказний Пост о 12 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Роставиця і Наказний Пост цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Дерганівка(10.36), Рось(11.28), Дзюньків(12.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Наказний Пост, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Наказний Пост ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Наказний Пост можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Наказний Пост – 57.8 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Наказний Пост складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.27
Роставиця
12.29
Наказний Пост
2 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Наказний Пост можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Наказний Пост

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Наказний Пост — Роставиця