У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Немирів - Фердинандівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Немирів - Фердинандівка:

Поточний розклад електричок Немирів - Фердинандівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 54 хв зі станції Немирів і прибуває на станцію Фердинандівка о 05 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Немирів і Фердинандівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Немирів - Фердинандівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Немирів Фердинандівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Немирів - Фердинандівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Немирів та Фердинандівка – 14.0 км. Ціна квитка на електричку Немирів Фердинандівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 04.54
Немирів
05.15
Фердинандівка
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Немирів -Фердинандівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Немирів — Фердинандівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фердинандівка — Немирів