У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нігин - Волудринці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Нігин - Волудринці:

Поточний розклад електричок Нігин - Волудринці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 28 хв зі станції Нігин і прибуває на станцію Волудринці о 15 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Кам'янець-Подільський - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Нігин і Волудринці цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Сахкамінь(14.32), Лошківці(15.17), Кадіївка(15.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Нігин - Волудринці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Нігин Волудринці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Нігин - Волудринці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Кам'янець-Подільський Хмельницький 14.28
Нігин
15.52
Волудринці
1 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Нігин -Волудринці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Нігин — Волудринці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Волудринці — Нігин