У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоукраїнка - Знам'янка-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новоукраїнка - Знам'янка-2:

Поточний розклад електричок Новоукраїнка - Знам'янка-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 57 хв зі станції Новоукраїнка і прибуває на станцію Знам'янка-2 о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6334 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 32 хв. Між станціями Новоукраїнка і Знам'янка-2 цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них 230 Км(16.04), Мар'янівка(16.35), Кропивницький(17.20), Трепівка(17.56), Водяна(18.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новоукраїнка - Знам'янка-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новоукраїнка Знам'янка-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новоукраїнка - Знам'янка-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Новоукраїнка та Знам'янка-2 – 114.0 км. Ціна квитка на електричку Новоукраїнка Знам'янка-2 складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6332 Помічна Знам'янка 08.47
Новоукраїнка
11.19
Знам'янка-2
2 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 15.57
Новоукраїнка
18.29
Знам'янка-2
2 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новоукраїнка -Знам'янка-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новоукраїнка — Знам'янка-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-2 — Новоукраїнка