У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Помічна — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Помічна о 15.50 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 19.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Звірове, Новаківка, 248 Км, Шостаківка, Кропивницький, Канатове, 317 Км, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 15.50
Локомотивне Депо 15.55 1 хв  15.56 5 хв 
Якимівка 16.02 1 хв  16.03 12 хв 
Звірове 16.11 1 хв  16.12 21 хв 
Новоукраїнка 16.21 2 хв  16.23 31 хв 
230 Км 16.30 1 хв  16.31 40 хв 
Новаківка 16.36 1 хв  16.37 46 хв 
Плетений Ташлик 16.48 1 хв  16.49 58 хв 
246 Км 16.52 1 хв  16.53 1 г  2 хв 
248 Км 16.56 1 хв  16.57 1 г  6 хв 
Мар'янівка 17.02 1 хв  17.03 1 г  12 хв 
261 Км 17.09 1 хв  17.10 1 г  19 хв 
Шостаківка 17.15 1 хв  17.16 1 г  25 хв 
Лелеківка 17.29 1 хв  17.30 1 г  39 хв 
286 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  51 хв 
Кропивницький 17.47 3 хв  17.50 1 г  57 хв 
290 Км 17.54 2 хв  17.56 2 г  4 хв 
Можарове 18.01 1 хв  18.02 2 г  11 хв 
Канатове 18.11 1 хв  18.12 2 г  21 хв 
Барвінкове 18.17 1 хв  18.18 2 г  27 хв 
Трепівка 18.25 1 хв  18.26 2 г  35 хв 
317 Км 18.30 1 хв  18.31 2 г  40 хв 
Кучерівка 18.34 1 хв  18.35 2 г  44 хв 
325 Км 18.40 1 хв  18.41 2 г  50 хв 
Чорноліська 18.44 1 хв  18.45 2 г  54 хв 
Водяна 18.49 1 хв  18.50 2 г  59 хв 
Колгоспна 18.53 1 хв  18.54 3 г  3 хв 
Знам'янка-2 18.56 2 хв  18.58 3 г  6 хв 
Вагонне депо 19.03 1 хв  19.04 3 г  13 хв 
Знам'янка-Сортувальна 19.06 1 хв  19.07 3 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 19.12 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6334 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728