У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрія - Яковлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Олександрія - Яковлівка:

Поточний розклад електричок Олександрія - Яковлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 46 хв зі станції Олександрія і прибуває на станцію Яковлівка о 10 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Олександрія і Яковлівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Новопилипівка(08.49), Королівка(09.08), Тарасівка(09.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Олександрія - Яковлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Олександрія Яковлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Олександрія - Яковлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Олександрія та Яковлівка – 55.0 км. Ціна квитка на електричку Олександрія Яковлівка складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 08.46
Олександрія
10.06
Яковлівка
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Олександрія -Яковлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Олександрія — Яковлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яковлівка — Олександрія