У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яковлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яковлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Яковлівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яковлівка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 28 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Жовта, П'ятихатки-Стикова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яковлівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яковлівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Яковлівка - Знам'янка від 35.90 грн. (100.0 км)

  • Яковлівка - П'ятихатки від 14.00 грн. (4.0 км)

  • Яковлівка - Олександрія від 28.00 грн. (55.0 км)

  • Яковлівка - Користівка від 30.00 грн. (65.0 км)

  • Яковлівка - Пантаївка від 34.00 грн. (85.0 км)

  • Яковлівка - Морозівка від 34.00 грн. (81.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6001* П'ятихатки Знам'янка 14.26 2 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яковлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яковлівка