У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Орлик - Гайсин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Орлик - Гайсин:

Поточний розклад електричок Орлик - Гайсин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 01 г 47 хв зі станції Орлик і прибуває на станцію Гайсин о 02 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Орлик і Гайсин цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Орлик - Гайсин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Орлик Гайсин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Орлик - Гайсин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Орлик та Гайсин – 43.0 км. Ціна квитка на електричку Орлик Гайсин складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 01.47
Орлик
02.56
Гайсин
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Орлик -Гайсин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Орлик — Гайсин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гайсин — Орлик