У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пчілкіне - Герасимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пчілкіне - Герасимівка:

Поточний розклад електричок Пчілкіне - Герасимівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 36 хв зі станції Пчілкіне і прибуває на станцію Герасимівка о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6704 сполученням Кіндратівка - Слов'янськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Пчілкіне і Герасимівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Прокатчик(07.42), Заводський(07.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пчілкіне - Герасимівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пчілкіне Герасимівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пчілкіне - Герасимівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6704 Кіндратівка Слов'янськ 07.38
Пчілкіне
08.07
Герасимівка
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6706 Кіндратівка Слов'янськ 18.36
Пчілкіне
18.58
Герасимівка
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пчілкіне -Герасимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пчілкіне — Герасимівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Герасимівка — Пчілкіне