У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Печенюги - Угли-Завод
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Печенюги - Угли-Завод:

Поточний розклад електричок Печенюги - Угли-Завод включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 46 хв зі станції Печенюги і прибуває на станцію Угли-Завод о 15 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 963 сполученням Новгород-Сіверський - Семенівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Печенюги і Угли-Завод цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Печенюги - Угли-Завод, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Печенюги Угли-Завод ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Печенюги - Угли-Завод можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Печенюги та Угли-Завод – 18.1 км. Ціна квитка на електричку Печенюги Угли-Завод складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963 Новгород-Сіверський Семенівка 14.46
Печенюги
15.18
Угли-Завод
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Печенюги -Угли-Завод можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Печенюги — Угли-Завод

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Угли-Завод — Печенюги