У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перельоти - Подільськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Перельоти - Подільськ:

Поточний розклад електричок Перельоти - Подільськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 54 хв зі станції Перельоти і прибуває на станцію Подільськ о 18 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Перельоти і Подільськ цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Перельоти - Подільськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Перельоти Подільськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Перельоти - Подільськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 09.45
Перельоти
10.37
Подільськ-Жм.
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.54
Перельоти
18.42
Подільськ-Жм.
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Перельоти -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перельоти — Подільськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ — Перельоти