У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перельоти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Перельоти:

Актуальний розклад електричок по станції Перельоти містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Перельоти з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Подільськ-Жм.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 57 хв до пункту призначення Подільськ-Жм.. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 26 Км, Пост 37 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Перельоти відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Перельоти відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Подільськ Помічна 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6603 Помічна Подільськ 10.21 2 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 16.12 2 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Перельоти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Перельоти