У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перельоти - Помічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Перельоти - Помічна:

Поточний розклад електричок Перельоти - Помічна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 06 хв зі станції Перельоти і прибуває на станцію Помічна о 11 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 47 хв. Між станціями Перельоти і Помічна цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Пост 37 Км(16.31), Заплази(17.07), Сирове(17.40), Кам'яний Міст(18.24), Бандурка(19.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Перельоти - Помічна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Перельоти Помічна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Перельоти - Помічна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 08.06
Перельоти
11.52
Помічна
3 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 16.26
Перельоти
20.13
Помічна
3 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Перельоти -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перельоти — Помічна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Помічна — Перельоти