У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перельоти - Врадіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Перельоти - Врадіївка:

Поточний розклад електричок Перельоти - Врадіївка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 06 хв зі станції Перельоти і прибуває на станцію Врадіївка о 09 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Перельоти і Врадіївка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Пост 37 Км(16.31), Заплази(17.07), Сирове(17.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Перельоти - Врадіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Перельоти Врадіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Перельоти - Врадіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 08.06
Перельоти
09.38
Врадіївка
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 16.26
Перельоти
17.59
Врадіївка
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Перельоти -Врадіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перельоти — Врадіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Врадіївка — Перельоти