У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перельоти - Жеребкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Перельоти - Жеребкове:

Поточний розклад електричок Перельоти - Жеребкове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 06 хв зі станції Перельоти і прибуває на станцію Жеребкове о 08 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Перельоти і Жеребкове цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Перельоти - Жеребкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Перельоти Жеребкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Перельоти - Жеребкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 08.06
Перельоти
08.24
Жеребкове
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 16.26
Перельоти
16.45
Жеребкове
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Перельоти -Жеребкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перельоти — Жеребкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жеребкове — Перельоти