У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підлужжя - Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Підлужжя - Рівне:

Поточний розклад електричок Підлужжя - Рівне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 26 хв зі станції Підлужжя і прибуває на станцію Рівне о 22 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384-6383 сполученням Красне - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Підлужжя і Рівне цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Кам'яниця-Волинська(06.00), Озеряни(06.38), Здолбунів-Пас.(07.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Підлужжя - Рівне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Підлужжя Рівне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Підлужжя - Рівне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Підлужжя та Рівне – 115.1 км. Ціна квитка на електричку Підлужжя Рівне складає 63.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383* Красне Здолбунів 05.55
Підлужжя
07.37
Рівне
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 21.26
Підлужжя
22.53
Рівне
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Підлужжя -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Підлужжя — Рівне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Підлужжя