У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096-6095 Львів — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Здолбунів номер 6096-6095 відправляється зі станції Львів о 17.58 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 23.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6096-6095 Львів - Здолбунів пролягає по таким станціям як Борщовичи, Полтва, Петричі, Заболотці, 58 Км, Турки, Кам'яниця-Волинська, Заруддя, Глинськ, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

31 травня змінено розклад руху зі Львова o 17.47, б.п.1479 км 17.52, Підзамче 17.58-18.00, Підбірці 18.06-18.07, пл. 1460км 18.13-18.14, Борщовичі 18.17-18.30, Залуги 18.33-18.34, Полониця 18.40-18.41, Задвір'я 18.46-18.47, Полтва 18.51-18.52, Куткір 18.56-18.57, Красне 19.04-19.05, далі дІючим розкладом. 01 червня 2023 змінено розклад руху Львів 17.49, Б.п.1479 Км 17.54, Підзамче пас. 18.00-18.02, Підбірці 18.08-18.09, пл.1460 Км 18.15-18.16, Борщовичі 18.19-18.20, Залуги 18.22-18.23 ,Полониця 18.29-18.30, Задвір'я 18.35-18.51, Полтва 18.55-18.56, Куткір 19.00-19.01, Красне 19.08-19.09, Утишків 19.14-19.15 ,Петричі 19.18-19.19, Закомар'я 19.23-19.24, Ожидiв-Олесько 19.32-19.33, Кути 19.38-19.39, Заболотцi 19.46-19.47, Пониковиця 19.52-19.53, Броди 19.59-20.00, Радивилiв 20.09-20.40, пл. 58км 20.45-20.46, Михайлівка 20.51-20.52, Гаї Ситенські 20.57-20.58, Рудня-Почаївська 21.04-21.05, Турки 21.10-21.11, Верба 21.15-21.16, Птича 21.20-21.21, Підлужжя 21.25-21.26 ,Кам'яниця-Волинс 21.30-21.31 ,Дубно 21.38-21.39, Мирогоща 21.45-21.46, Мокрів 21.52-21.53, Заруддя 21.56-21.57, Озеряни 22.03-22.04, Квітневе 22.09-22.10, Ульбарів 22.13-22.14, Глинськ Загура 22.17-22.18, Миколи Приходьк 22.24-22.25, б/п. 142км 22.27, Здолбунiв Пас. 22.32-22.35, Квасилів 22.40-22.41, Басів Кут 22.45-22.46, Дворецька 22.52-22.53, Рiвне 22.55-22.57, 02 червня 2023 змінено розклад руху до Рудня-Почаївська діючим, далі Рудня-Почаївська о 20.30-20.45, Турки 20.50-20.51, Верба 20.55-20.56, Птича 21.00-21.01, Підлужжя 21.05-21.06 ,Кам'яниця-Волинс 21.10-21.26, Дубно 21.33-21.34, Мирогоща 21.40-21.41, Мокрів 21.47-21.48, Заруддя 21.51-21.52, Озеряни 21.58-21.59, Квітневе 22.04-22.05, Ульбарів 22.08-22.09, Глинськ Загура 22.12-22.13, Миколи Приходьк 22.19-22.20,б/п. 142км 22.22, Здолбунiв Пас. 22.27-22.30, Квасилів 22.35-22.36 ,Басів Кут 22.40-22.41, Дворецька 22.47-22.48, Рiвне 22.50-22.52.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.58
Підзамче 18.09 2 хв  18.11 11 хв 
Підбірці 18.19 1 хв  18.20 21 хв 
1460 Км 18.26 1 хв  18.27 28 хв 
Борщовичи 18.30 1 хв  18.31 32 хв 
Залуги 18.33 1 хв  18.34 35 хв 
Полоничі 18.40 1 хв  18.41 42 хв 
Задвір'я 18.46 1 хв  18.47 48 хв 
Полтва 18.51 1 хв  18.52 53 хв 
Куткор 18.56 1 хв  18.57 58 хв 
Красне 19.04 1 хв  19.05 1 г  6 хв 
Утишків 19.11 1 хв  19.12 1 г  13 хв 
Петричі 19.15 1 хв  19.16 1 г  17 хв 
Закомар'я 19.20 1 хв  19.21 1 г  22 хв 
Ожидів-Олесько 19.28 1 хв  19.29 1 г  30 хв 
Кути 19.34 1 хв  19.35 1 г  36 хв 
Заболотці 19.42 1 хв  19.43 1 г  44 хв 
Пониковиця 19.48 1 хв  19.49 1 г  50 хв 
Броди 19.55 1 хв  19.56 1 г  57 хв 
Радивилів 20.05 1 хв  20.06 2 г  7 хв 
58 Км 20.11 1 хв  20.12 2 г  13 хв 
Михайлівка 20.17 1 хв  20.18 2 г  19 хв 
Гаї Ситенські 20.23 1 хв  20.24 2 г  25 хв 
Рудня-Почаївська 20.30 23 хв  20.53 2 г  32 хв 
Турки 20.58 1 хв  20.59 3 г 
Верба 21.03 1 хв  21.04 3 г  5 хв 
Птича 21.08 1 хв  21.09 3 г  10 хв 
Підлужжя 21.13 1 хв  21.14 3 г  15 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.18 1 хв  21.19 3 г  20 хв 
Дубно 21.25 1 хв  21.26 3 г  27 хв 
Мирогоща 21.32 1 хв  21.33 3 г  34 хв 
Мокрів 21.39 1 хв  21.40 3 г  41 хв 
Заруддя 21.43 1 хв  21.44 3 г  45 хв 
Озеряни 21.50 1 хв  21.51 3 г  52 хв 
128 Км 21.55 2 хв  21.57 3 г  57 хв 
Ульбарів 22.00 1 хв  22.01 4 г  2 хв 
Глинськ 22.04 1 хв  22.05 4 г  6 хв 
Миколи Приходька 22.11 1 хв  22.12 4 г  13 хв 
Здолбунів-Пас. 22.19 3 хв  22.22 4 г  21 хв 
Квасилів 22.27 1 хв  22.28 4 г  29 хв 
Басів Кут 22.32 1 хв  22.33 4 г  34 хв 
Дворецька 22.39 1 хв  22.40 4 г  41 хв 
Рівне 22.42 23 хв  23.05 4 г  44 хв 
Квасилів 23.15 1 хв  23.16 5 г  17 хв 
Здолбунів-Пас. 23.21 5 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6096-6095 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31