У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096-6095 Львів — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Здолбунів номер 6096-6095 відправляється зі станції Львів о 17.54 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 23.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6096-6095 Львів - Здолбунів пролягає по таким станціям як Борщовичи, Полтва, Петричі, Заболотці, 58 Км, Турки, Кам'яниця-Волинська, Заруддя, Глинськ, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Львів – Здолбунів-Пас. складає 0.00 гривень. Відстань між станціями – 292.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

23, 25 квітня поїзд відправиться зі Львова о 17.37, б/п Голоско 17.42, Підзамче 17.48-17.50, Підбірці 17.57-17.58, Пикуловичі 18.04-18.05, Борщовичі 18.09-18.10, Залуги 18.12-18.13, Полониця 18.19-18.20, Задвір«я 18.26-18.27, Полтва 18.32-18.33, Куткір 18.38-18.39, Красне 18.46-18.49, Утишків 18.55-18.56, Петричі 18.58-18.59, Закомар»я 19.03-19.04, Ожидів-Олесько 19.13-19.30, Кути 19.35-19.36, Заболотці 19.44-19.47, Пониковиця 19.53-19.54, Броди 20.03-20.28, далі діючим розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.54
Підзамче 18.05 2 хв  18.07 11 хв 
Підбірці 18.14 1 хв  18.15 20 хв 
1460 Км 18.21 1 хв  18.22 27 хв 
Борщовичи 18.26 1 хв  18.27 32 хв 
Залуги 18.29 1 хв  18.30 35 хв 
Полоничі 18.36 1 хв  18.37 42 хв 
Задвір'я 18.43 1 хв  18.44 49 хв 
Полтва 18.49 1 хв  18.50 55 хв 
Куткор 18.55 1 хв  18.56 1 г  1 хв 
Красне 19.03 12 хв  19.15 1 г  9 хв 
Утишків 19.21 1 хв  19.22 1 г  27 хв 
Петричі 19.24 1 хв  19.25 1 г  30 хв 
Закомар'я 19.29 1 хв  19.30 1 г  35 хв 
Ожидів-Олесько 19.37 1 хв  19.38 1 г  43 хв 
Кути 19.43 1 хв  19.44 1 г  49 хв 
Заболотці 19.51 1 хв  19.52 1 г  57 хв 
Пониковиця 19.58 1 хв  19.59 2 г  4 хв 
Броди 20.06 22 хв  20.28 2 г  12 хв 
Радивилів 20.38 1 хв  20.39 2 г  44 хв 
58 Км 20.45 1 хв  20.46 2 г  51 хв 
Михайлівка 20.51 1 хв  20.52 2 г  57 хв 
Гаї Ситенські 20.56 1 хв  20.57 3 г  2 хв 
Рудня-Почаївська 21.03 1 хв  21.04 3 г  9 хв 
Турки 21.10 1 хв  21.11 3 г  16 хв 
Верба 21.15 1 хв  21.16 3 г  21 хв 
Птича 21.20 1 хв  21.21 3 г  26 хв 
Підлужжя 21.25 1 хв  21.26 3 г  31 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.30 1 хв  21.31 3 г  36 хв 
Дубно 21.37 1 хв  21.38 3 г  43 хв 
Мирогоща 21.44 1 хв  21.45 3 г  50 хв 
Мокрів 21.51 1 хв  21.52 3 г  57 хв 
Заруддя 21.55 1 хв  21.56 4 г  1 хв 
Озеряни 22.02 1 хв  22.03 4 г  8 хв 
128 Км 22.08 1 хв  22.09 4 г  14 хв 
Ульбарів 22.12 1 хв  22.13 4 г  18 хв 
Глинськ 22.16 1 хв  22.17 4 г  22 хв 
Миколи Приходька 22.23 1 хв  22.24 4 г  29 хв 
Здолбунів-Пас. 22.30 3 хв  22.33 4 г  36 хв 
Квасилів 22.38 1 хв  22.39 4 г  44 хв 
Басів Кут 22.43 1 хв  22.44 4 г  49 хв 
Дворецька 22.50 1 хв  22.51 4 г  56 хв 
Рівне 22.53 32 хв  23.25 4 г  59 хв 
Квасилів 23.35 1 хв  23.36 5 г  41 хв 
Здолбунів-Пас. 23.41 5 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6096-6095 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031