У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підміська - Північний пост
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Підміська - Північний пост:

Поточний розклад електричок Підміська - Північний пост включає 10 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 23 хв зі станції Підміська і прибуває на станцію Північний пост о 19 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6013 сполученням Нова Козача - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Підміська і Північний пост цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Підміська - Північний пост, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Підміська Північний пост ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Підміська - Північний пост можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Підміська та Північний пост – 1.9 км. Ціна квитка на електричку Підміська Північний пост складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Підміська -Північний пост можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Підміська — Північний пост

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Північний пост — Підміська