З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південнодонбаська - Маріуполь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Південнодонбаська - Маріуполь:

Поточний розклад електричок Південнодонбаська - Маріуполь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 05 хв зі станції Південнодонбаська і прибуває на станцію Маріуполь о 22 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6105 сполученням Південнодонбаська - Маріуполь, в цьому випадку поїздка займе 2 г 34 хв. Між станціями Південнодонбаська і Маріуполь цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Велико-Анадоль(08.16), Карань(09.11), Асланове(09.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Південнодонбаська - Маріуполь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Південнодонбаська Маріуполь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Південнодонбаська - Маріуполь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6105 Південнодонбаська Маріуполь 08.05
Південнодонбаська
10.39
Маріуполь
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6181 Південнодонбаська Маріуполь 20.05
Південнодонбаська
22.33
Маріуполь
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Південнодонбаська -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Південнодонбаська — Маріуполь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маріуполь — Південнодонбаська