З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південноукраїнська - Радіалка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Південноукраїнська - Радіалка:

Поточний розклад електричок Південноукраїнська - Радіалка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Південноукраїнська і прибуває на станцію Радіалка о 20 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6413 сполученням Помічна - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Південноукраїнська і Радіалка цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Трикратне(07.09), Веселинове(08.23), Вікторівка(09.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Південноукраїнська - Радіалка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Південноукраїнська Радіалка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Південноукраїнська - Радіалка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6413 Помічна Одеса 06.52
Південноукраїнська
10.05
Радіалка
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 17.43
Південноукраїнська
20.53
Радіалка
3 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Південноукраїнська -Радіалка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Південноукраїнська — Радіалка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радіалка — Південноукраїнська