У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Помічна — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6413 сполученням Помічна - Одеса-Головна відправляється зі станції Помічна о 05.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 50 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кавуни, Пост 1141 Км, Веселинове, Калаглея, Зарічанський, 1249 Км, Чорноморська, Перемога, Одеса-Сортувальна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 05.40
Висоцьке 05.51 1 хв  05.52 11 хв 
Олійникове 06.00 1 хв  06.01 20 хв 
Людмилівка 06.13 1 хв  06.14 33 хв 
1090 Км 06.28 1 хв  06.29 48 хв 
Кавуни 06.36 1 хв  06.37 56 хв 
Південноукраїнська 06.51 1 хв  06.52 1 г  11 хв 
Трикратне 07.09 1 хв  07.10 1 г  29 хв 
Олександрівка 07.19 1 хв  07.20 1 г  39 хв 
Вознесенськ 07.31 2 хв  07.33 1 г  51 хв 
Пост 1141 Км 07.41 1 хв  07.42 2 г  1 хв 
Ястребинове 07.46 1 хв  07.47 2 г  6 хв 
Пост 1154 Км 07.53 1 хв  07.54 2 г  13 хв 
Мартинівська 08.00 1 хв  08.01 2 г  20 хв 
Мостове 08.07 1 хв  08.08 2 г  27 хв 
Веселинове 08.23 1 хв  08.24 2 г  43 хв 
Ганнівка 08.31 1 хв  08.32 2 г  51 хв 
Миколаєве 08.39 1 хв  08.40 2 г  59 хв 
Колосівка 08.48 2 хв  08.50 3 г  8 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 08.56 1 хв  08.57 3 г  16 хв 
Калаглея 09.01 1 хв  09.02 3 г  21 хв 
Березівка 09.10 1 хв  09.11 3 г  30 хв 
1214 Км 09.18 2 хв  09.20 3 г  38 хв 
Вікторівка 09.26 1 хв  09.27 3 г  46 хв 
Раухівка-1 09.35 1 хв  09.36 3 г  55 хв 
Зарічанський 09.42 1 хв  09.43 4 г  2 хв 
Маринове 09.48 1 хв  09.49 4 г  8 хв 
Радіалка 09.53 2 хв  09.55 4 г  13 хв 
1242 Км 09.59 1 хв  10.00 4 г  19 хв 
Сербка 10.04 1 хв  10.05 4 г  24 хв 
1249 Км 10.10 1 хв  10.11 4 г  30 хв 
Кубанка 10.14 1 хв  10.15 4 г  34 хв 
Буялик 10.20 1 хв  10.21 4 г  40 хв 
Павлинка 10.27 1 хв  10.28 4 г  47 хв 
1268 Км 10.31 1 хв  10.32 4 г  51 хв 
Чорноморська 10.34 1 хв  10.35 4 г  54 хв 
1273 Км 10.40 1 хв  10.41 5 г 
Польове 10.46 1 хв  10.47 5 г  6 хв 
Кремидівка 10.50 1 хв  10.51 5 г  10 хв 
Учнівська 10.56 1 хв  10.57 5 г  16 хв 
Перемога 11.00 1 хв  11.01 5 г  20 хв 
Степова 11.05 2 хв  11.07 5 г  25 хв 
Кулиндорове 11.10 1 хв  11.11 5 г  30 хв 
Одеса-Східна 11.17 1 хв  11.18 5 г  37 хв 
Шевченка 11.22 2 хв  11.24 5 г  42 хв 
Одеса-Сортувальна 11.29 1 хв  11.30 5 г  49 хв 
Одеса-Пересип 11.37 1 хв  11.38 5 г  57 хв 
Слобідська 11.47 1 хв  11.48 6 г  7 хв 
Одеса-Застава-2 11.53 2 хв  11.55 6 г  13 хв 
Одеса-Поїзна 11.59 1 хв  12.00 6 г  19 хв 
Одеса-Мала 12.03 2 хв  12.05 6 г  23 хв 
Одеса-Головна 12.11 6 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6413 Помічна — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031