У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Помічна — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Одеса номер 6413 відправляється зі станції Помічна о 05.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6413 Помічна - Одеса пролягає по таким станціям як Кавуни, Пост 1141 Км, Веселинове, Калаглея, Зарічанський, 1249 Км, 1268 Км, Учнівська, Шевченка, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 05.40
Висоцьке 05.50 1 хв  05.51 10 хв 
Олійникове 05.59 1 хв  06.00 19 хв 
Людмилівка 06.11 1 хв  06.12 31 хв 
1090 Км 06.25 1 хв  06.26 45 хв 
Кавуни 06.33 1 хв  06.34 53 хв 
Південноукраїнська 06.44 1 хв  06.45 1 г  4 хв 
Трикратне 06.59 1 хв  07.00 1 г  19 хв 
Олександрівка 07.08 1 хв  07.09 1 г  28 хв 
Вознесенськ 07.21 2 хв  07.23 1 г  41 хв 
Пост 1141 Км 07.30 1 хв  07.31 1 г  50 хв 
Ястребинове 07.34 1 хв  07.35 1 г  54 хв 
Пост 1154 Км 07.41 1 хв  07.42 2 г  1 хв 
Мартинівська 07.48 1 хв  07.49 2 г  8 хв 
Мостове 07.53 1 хв  07.54 2 г  13 хв 
Веселинове 08.03 1 хв  08.04 2 г  23 хв 
Ганнівка 08.11 1 хв  08.12 2 г  31 хв 
Миколаєве 08.21 1 хв  08.22 2 г  41 хв 
Колосівка 08.32 4 хв  08.36 2 г  52 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 08.43 1 хв  08.44 3 г  3 хв 
Калаглея 08.48 1 хв  08.49 3 г  8 хв 
Березівка 08.56 1 хв  08.57 3 г  16 хв 
1214 Км 09.03 1 хв  09.04 3 г  23 хв 
Вікторівка 09.08 1 хв  09.09 3 г  28 хв 
Раухівка-1 09.14 1 хв  09.15 3 г  34 хв 
Зарічанський 09.21 1 хв  09.22 3 г  41 хв 
Маринове 09.27 1 хв  09.28 3 г  47 хв 
Радіалка 09.32 1 хв  09.33 3 г  52 хв 
1242 Км 09.37 1 хв  09.38 3 г  57 хв 
Сербка 09.43 1 хв  09.44 4 г  3 хв 
1249 Км 09.50 1 хв  09.51 4 г  10 хв 
Кубанка 09.55 1 хв  09.56 4 г  15 хв 
Буялик 10.02 12 хв  10.14 4 г  22 хв 
1263 Км 10.19 1 хв  10.20 4 г  39 хв 
Павлинка 10.23 1 хв  10.24 4 г  43 хв 
1268 Км 10.27 1 хв  10.28 4 г  47 хв 
Чорноморська 10.32 1 хв  10.33 4 г  52 хв 
1273 Км 10.39 1 хв  10.40 4 г  59 хв 
Польове 10.45 1 хв  10.46 5 г  5 хв 
Кремидівка 10.49 13 хв  11.02 5 г  9 хв 
Учнівська 11.09 1 хв  11.10 5 г  29 хв 
Перемога 11.13 1 хв  11.14 5 г  33 хв 
Степова 11.18 1 хв  11.19 5 г  38 хв 
Кулиндорове 11.24 1 хв  11.25 5 г  44 хв 
Одеса-Східна 11.31 1 хв  11.32 5 г  51 хв 
Шевченка 11.36 1 хв  11.37 5 г  56 хв 
Одеса-Сортувальна 11.43 1 хв  11.44 6 г  3 хв 
Одеса-Пересип 11.50 1 хв  11.51 6 г  10 хв 
Слобідська 11.57 1 хв  11.58 6 г  17 хв 
Одеса-Застава-2 12.03 10 хв  12.13 6 г  23 хв 
Одеса-Поїзна 12.16 1 хв  12.17 6 г  36 хв 
Одеса-Мала 12.20 1 хв  12.21 6 г  40 хв 
Одеса-Головна 12.27 6 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6413 Помічна — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28