З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південноукраїнська - Учнівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Південноукраїнська - Учнівська:

Поточний розклад електричок Південноукраїнська - Учнівська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 02 г 02 хв зі станції Південноукраїнська і прибуває на станцію Учнівська о 06 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6413 сполученням Помічна - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 16 хв. Між станціями Південноукраїнська і Учнівська цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Трикратне(07.09), Веселинове(08.23), Вікторівка(09.26), Кубанка(10.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Південноукраїнська - Учнівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Південноукраїнська Учнівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Південноукраїнська - Учнівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Помічна Одеса 02.02
Південноукраїнська
06.03
Учнівська
4 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Помічна Одеса 06.52
Південноукраїнська
11.08
Учнівська
4 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 17.43
Південноукраїнська
21.45
Учнівська
4 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Південноукраїнська -Учнівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Південноукраїнська — Учнівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Учнівська — Південноукраїнська