З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південний Пост - Безруківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Південний Пост - Безруківка:

Поточний розклад електричок Південний Пост - Безруківка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 24 хв зі станції Південний Пост і прибуває на станцію Безруківка о 05 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6036 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Південний Пост і Безруківка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Північний пост(19.00), Моторна(19.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Південний Пост - Безруківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Південний Пост Безруківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Південний Пост - Безруківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Південний Пост -Безруківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Південний Пост — Безруківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Безруківка — Південний Пост