У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північний пост - Моторна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Північний пост - Моторна:

Поточний розклад електричок Північний пост - Моторна включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 49 хв зі станції Північний пост і прибуває на станцію Моторна о 08 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6014 сполученням Харків-Пас. - Нова Козача, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Північний пост і Моторна цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Північний пост - Моторна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Північний пост Моторна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Північний пост - Моторна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Північний пост та Моторна – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Північний пост Моторна складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Північний пост -Моторна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Північний пост — Моторна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Моторна — Північний пост